Mobilní aplikace Záchranka

Zachranka app 1

Začaly prázdniny, což pro mnohé z nás znamená čas auto/cyklo/koloběžko/pěšo výletů, koupání, houbaření a kdoví jakých ještě aktivit v přírodě i ve městech.
Víte ale vždy, kde přesně jste?

Bohužel může nastat situace, kdy vás náhle postihne událost, kterou jste nečekali. Ať už si zvrtnete kotník v lese, najdete někoho, kdo potřebuje pomoc u rybníka, potkáte dopravní nehodu, a to vše někde ve vámi neznámé lokalitě. Potřebujete zavolat záchrannou službu, ale nevíte, kde jste a kam má posádka ZZS dorazit?

Použijte skvělou aplikaci Záchranka! Ta nejen, že dovede zavolat na to správné telefonní číslo a spojí Vás s operátorem nejbližšího operačního střediska ZZS, ale zároveň na operační středisko pošle přesné GPS souřadnice, kde se právě nacházíte, a to s pokrytím  100% České republiky!  A pokud nevíte, jak poskytnout první pomoc, aplikace vám poradí!

Informace o aplikaci, jejím používání, návodech pro poskytnutí první pomoci a možnostech instalace do Vašeho smartphonu (i tzv. chytrých hodinek) naleznete na webu Aplikace Záchranka.

Pro snadnější instalaci můžete použít oblíbený QR kód s přímým odkazem na váš obchod s aplikacemi.

 

Záchranka

http://www.zachrankaapp.cz/

Zachranka iOs

iOs

Zachranka Android

Android

 

 

 

 

 

 

 

 

Ač je tato skvělá aplikace tichým společníkem ve vaší kapse a všude s vámi, snad ji nikdy nebudete muset použít.

Přejeme vám krásné prázdniny!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *